Lipoxal Xtreme II – doplněk stravy na hubnutí

Inovací prošel výrobek Lipoxal Xtreme, který je možná nejpropagovanější doplněk stravy na hubnutí této sezóny. Alespoň televizní obrazovka reklamou na něj nešetří. Lipoxal eXtreme II od Walmarku slibuje „extrémní a rychlé odbourání podkožního tuku“. Nová verze není na trhu zase tak dlouho, a tak jsou na internetu jen nečetné diskuze o zkušenostech s výrobkem Lipoxal eXtreme II.

Složení výrobku Lipoxal eXtreme II

Lipoxal eXtreme IINa účinku mají mít hlaví podíl především složky, který výrobce označuje jako „termogenní“ efekt Lipoxalu eXtreme II, jedná se  o:

  • komplex extraktů: zelený čaj, guarana, kakao, zázvor, synefrin.

Tyto extraky mji stimulovat tukový metabolismus a zvýšenou produkci tělesného tepla. Doplněk stravy Lipoxal Xtreme II obsahuje dále

  • L-karnitin,  by měl  pomoci přeměňovat uvolněné tuky v energii.
  • Komplex antioxidantů spolu s výtažky z červeného ženšenu mají podporovat krevní oběh, zmírňovat stres a udržovat vysokou mentální výkonnost.

Cena

Obvyklá cena výrobku Lipoxal eXtreme II 60 tobolek okolo 550 Kč, větší balení 120 tobolek stojí běžně těsně pod 1000 Kč; při nákupu online v e-shopech nebo i v kamenných lékárnách v akci je možno běžně ušetřit 20% ceny.

[ad name=“aff-lipoxal2-js“]

Další informace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *