„Zázračné“ ovoce Acai berry

Açaí je štíhlá palma, která roste v Amazonii. Její plody označované „acai berry“ vzhledem připomínají naše borůvky. V oblasti Amazonie je acai berry velmi oblíbené ovoce. Lisováním se z ní získává tmavě purpurová šťáva. Plody acai berry obsahují řadu účinných látek, jako jsou minerální látky (mangan, hořčík, fosfor, vápník, draslík, bór, měď, železo, molybden), vitamíny C, A, E a B, anthokyanová barviva, epikatechin, protokatechin, kumarin, cyanidin, flavonoidy, kyselinu vanilovou, pelargonin-3-glykosid a nenasycené mastné kyseliny.

Jak a kde ovoce acai berry pomáhá


• Má výrazné antioxidační vlastnosti, chrání buňky před poškozením, je vhodný pro nadměrně zatěžovaný organismus, proto se doporučuje pro kuřáky, manažery nebo sportovce.
• Je doporučováno při oslabené imunitě (obsah antioxidantů) a zvýšené fyzické nebo tělesné zátěži, a také při stresu.
• Podporuje metabolismus, pomáhá při hubnutí, má příznivý vliv při zvýšeném cholesterolu – pomáhá snižovat hladinu LDL-cholesterolu a stabilizuje hladinu HDL-cholesterolu.
• Dodává energii, snižuje únavu, zvyšuje koncentraci.
• Doplňuje nedostatek vitamínů a minerálů.
• Posiluje oslabený kardiovaskulární a cévní systém, působí regeneračně na epitelové buňky cévní stěny a zlepšuje jejich elasticitu.
• Upravuje potíže se zažíváním.

Acai Berry Thin – doplněk stravy s plody acai

Kapsle Acai Berry Thin obsahují sušené plody acai berry — umožňuje tedy i nám Evropanům, kteří nemáme
možnost konzumovat ovoce acai čerstvé, abychom využili jeho účinků. Jedna kapsle Acai Berry Thin obsahuje: 500 mg Acai berry (Euterpe oleracea, sušený plod), stearan hořečnatý (kluzná látka), želatina, oxid titaničitý (barvivo).
Doporučená denní dávka je 2-4 kapsle denně, dostatečně zapít vodou. Pokud chcete pomocí ovoce acai berry zhubnout, doporučuje se užívat Acai berry Thin minimálně 3 měsíce (nezbytné je úprava jídelníčku a dostatek pohybu).

Balení, cena a dostupnost  Acai Berry Thin

Běžně se prodává balení 100 kapslí – dávka na 25-50 dní. Acai Berry Thin najdete v nabídce internetového obchodu Prozdraví za vynikající cenu:

[ad name=“aff-acaiberrythin“]

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v uzavřeném obalu v suchu při teplotě od 25 °C.

Acai Berry Thin – Diskuze a recenze zákazníků

Dobrý den, Acai Berry Thin jsem si u Vás objednala již podruhé, jsem s ním spokojená, za dobu, co ho užívám, jsem zhubla 7 kg samozřejmě jsem změnila i jídelníček…nemám chuť na sladké, nepřejídám se. Vážila jsem 74 kg, teď mám 67 a hodlám v tom pokračovat dál a Váš produkt Acai Berry si objednám určitě i příště…

Informace o výrobku a citace z recenzí zákazníků byly převzaty z partnerského obchodu Prozdravi. Na webu www.berry-acai.eu najdete podrobnější informace a také další recenze výrobku Acai Berry Thin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *