XLS Medical – trojice výrobků na hubnutí

Stálici na trhu je trojice výrobků na hubnutí pod společným označením XLS Medical: XLS Medical – Redukování chuti k jídlu, XLS Medical – Blokování kalorií ze sacharidů a XLS Medical – Vázání kalorií z tuků. XLS nebo také XL to S či XL>S vzbuzuje dojem, že užívání prostředku zmenší vaši velikost z XL na S. Řada XLS Medical je registrována jako „zdravotnický prostředek“; není to tedy ani registrovaný léčivý přípravek, ani doplněk stravy, jak jej některé lékárny zařazují.

Praktické zkušenosti s výrobky řady XLS Medical se na internetu již začínají objevovat, a jsou vesměs pozitivní, pokud máte
vlastní zkušenosti, můžete přispět do diskuze třeba na webu o XLS Medical. Výrobce navíc dává letos stejně jako loni sice omezenou, nicméně přesto záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti. A to jistě znamená, že sám výrobce je přesvědčen o funkčnosti svého prostředku na hubnutí. Ostatně má své přesvědčení také podloženo klinickým zkoušením.

[ad name=“aff-xls-form“]

Pro definici zdravotnického prostředku se podívejte na stránky SÚKL. Pokud vás zajímá podrobnější popis rozdílu mezi lékem a doplňkem stravy, najdete jej třeba na serveru Enzymoterapie.

Publikováno 17.2.2011, aktualizováno  24.5.2014.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *