Zelená káva na hubnutí

Jako zelená káva (angl. green coffee) se označují zralá surová zrna kávovníku. Mají bledou nazelenalou barvu, teprve jejich pražením vzniká pražená káva, která po umletí slouží k přípravě tak oblíbeného nápoje – černé kávy. V zelené kávě však zůstává neporušena řada biologicky cenných látek. Zelená káva se doporučuje pro lidi s nadváhou, sníženou imunitou a ty, kteří se potýkají s chronickou únavou.

Zelená káva na hubnutí není podvod

Zelená kávaVýtažky ze zelené kávy se již dlouho používají jako prostředku na podporu hubnutí. Obsahují totiž chlorogenovou kyselinu (CGA). CGA jako účinnou látku po podporu hubnutí objevily farmaceutické společnosti.

Učinnost potvrdily klinické studie: Provedené studie skutečně efekt extraktu ze zelené kávy na hubnutí vědecky potvrdily. Bylo tak prokázáno, že pacienti s nadváhou, kteří dostávali extrakt zelené kávy, zhubli statisticky významně více než pacienti kontrolní skupiny, kteří dostávali neúčinnou látku.

Kombinovaný doplněk stravy: GreenShaper

100% přírodní produkt GreenShaper obsahuje extrakt ze zelené kávy s chlorellou a prebiotickou vlákninou – inulinem. Byl navržen pro tvarování postavy a redukci tělesného tuku. Přirozeně obsažené látky jakými jsou chlorofyl, kyselina chlorogenová, vláknina, kofein, vitaminy, stopové minerály, enzymy a řada dalších biologických látek představují ideální komplex pro snížení překyselení organismu a detoxikaci těla při hubnutí. Jedná se o zcela přírodní a bezpečný produkt velice vhodný pro ženy i muže, dále i pro diabetiky a při bezlepkové dietě.

[ad name=“zelena-kava-js“]
Další info: 
Chlorella a její účinky na serveru fitprodukt.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *